Szkoła wspólpracy

grudzień 2017
NPWtŚrCzPtS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Panel administracyjny
Logowanie

Login:
Hasło:
Odwiedziny
Ogółem: 113571
Dzisiaj: 27
On-line: 28


AKTUALNOŚCI


Strony: [1][2][3][4] ...[49]

Rock & Rollowy Miś

Niepubliczne Przedszkole ,,Pajacyk" po raz kolejny stało się organizatorem uroczystości związanej z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, na którą zaproszono wszystkie ostrowieckie przedszkola. Impreza przebiegła pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, pana Jarosława Górczyńskiego.

czytaj całość

Ogólnopolskie Obchody Dnia Praw Dziecka

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka trwały w naszym przedszkolu cały tydzień. Wszystkie grupy przedszkolne bardzo aktywnie zaangażowały się w realizację programu. Pierwszym z działań było zapoznanie dzieci z ich prawami w oparciu o literaturę piękną. Przedszkolaki dowiedziały się jak należy rozumieć samo słowo ,,prawo" i jak je interpretować w codziennym życiu. Uczyły się także piosenek związanych tematycznie z prawami dziecka, a podczas wspólnego spotkania mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

czytaj całość

Prezentacja multimedialna ,,Szukaj zysku w odzysku"

W sali kolumnowej Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego odbyło się uroczyste zaprezentowanie działań placówek przedszkolnych w ramach zakończenia realizacji gminnego projektu ekologicznego obejmującego promocję wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzystki-,,EKO OSTROWIEC".

czytaj całość

Starszaki z wizytą w szkole

To pierwsza w tym roku szkolnym wizyta w Szkole Podstawowej nr 5. Dzieci z oddziału V oraz VI pod opieką swoich wychowawców udały się na spotkanie z uczniami klas młodszych.

czytaj całość

Ostrowiecki Bieg Niepodległości

Święto Niepodległości można uczcić w różny sposób. Kolejny raz dzieci zrobiły to na sportowo.

czytaj całość

Święto Niepodległości

Jak co roku dzieci z ostrowieckich przedszkoli publicznych i niepublicznych przygotowały i zaprezentowały zaproszonym gościom, rodzicom w sali kina "ETIUDA" wspólny, uroczysty program artystyczny "Polska- nasz dom".

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4] ...[49]Optymalizacja dla Mozilla Firefox 2.0 - 1024 x 768                 Projekt: _DM_