grudzień 2017

Strony: [1][2][3][4] ...[49]

Rock & Rollowy Miś

Niepubliczne Przedszkole ,,Pajacyk" po raz kolejny stało się organizatorem uroczystości związanej z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, na którą zaproszono wszystkie ostrowieckie przedszkola. Impreza przebiegła pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, pana Jarosława Górczyńskiego.

Ogólnopolskie Obchody Dnia Praw Dziecka

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka trwały w naszym przedszkolu cały tydzień. Wszystkie grupy przedszkolne bardzo aktywnie zaangażowały się w realizację programu. Pierwszym z działań było zapoznanie dzieci z ich prawami w oparciu o literaturę piękną. Przedszkolaki dowiedziały się jak należy rozumieć samo słowo ,,prawo" i jak je interpretować w codziennym życiu. Uczyły się także piosenek związanych tematycznie z prawami dziecka, a podczas wspólnego spotkania mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

Prezentacja multimedialna ,,Szukaj zysku w odzysku"

W sali kolumnowej Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego odbyło się uroczyste zaprezentowanie działań placówek przedszkolnych w ramach zakończenia realizacji gminnego projektu ekologicznego obejmującego promocję wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzystki-,,EKO OSTROWIEC".

Starszaki z wizytą w szkole

To pierwsza w tym roku szkolnym wizyta w Szkole Podstawowej nr 5. Dzieci z oddziału V oraz VI pod opieką swoich wychowawców udały się na spotkanie z uczniami klas młodszych.

Ostrowiecki Bieg Niepodległości

Święto Niepodległości można uczcić w różny sposób. Kolejny raz dzieci zrobiły to na sportowo.

Święto Niepodległości

Jak co roku dzieci z ostrowieckich przedszkoli publicznych i niepublicznych przygotowały i zaprezentowały zaproszonym gościom, rodzicom w sali kina "ETIUDA" wspólny, uroczysty program artystyczny "Polska- nasz dom".

Strony: [1][2][3][4] ...[49]