Szkoła wspólpracy

rodzina 3+
maj 2020
NPWtŚrCzPtS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Panel administracyjny
Logowanie

Login:
Hasło:
Odwiedziny
Ogółem: 227950
Dzisiaj: 10
On-line: 2


AKTUALNOŚCI


Strony: [1][2][3][4] ...[83]

Siejemy, sadzimy i udoskonalamy otoczenie wokół naszego przedszkola

Jak co roku wiosną w ogrodzie przedszkolnym dzieje się dużo. Od dawna wiadomo bowiem, że życie w zgodzie z naturą jest lepsze dla człowieka niż to gdzie ta natura przegrywa z betonem. Poprzez nasze działania pokazujemy przedszkolakom, po co nam wokół tyle zieleni. Uczymy przecież dzieci, żeby dbały o środowisko naturalne, troszczyły się o wszystkie żyjące istoty. A jeśli za naszymi słowami idą konkretne czyny to najlepszy sposób na zrealizowanie omawianych zagadnień.

czytaj całość

Praca naszego przedszkola w czasie ogłoszonej epidemii koronawirusa.

Od 6 maja 2020 roku zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej swoją działalność mogły wznowić żłobki i przedszkola na terenie całego kraju. Nasze miasto otworzyło więc placówki dla dzieci.

czytaj całość

Domowa nauka języka angielskiego

Domowa nauka języka angielskiego może być świetną zabawą. Nawet jeśli Twój angielski nie jest doskonały, z pewnością poradzisz sobie z prostymi zabawami, które oprócz utrwalenia nowych słówek rozwijają twórcze myślenie, a przede wszystkim są świetną okazją do spędzania aktywnego czasu z dziećmi.

czytaj całość

Przedszkolne konkursy w czasie koronawirusa

Trudny czas za nami i jeszcze niestety przed nami. Wszystko za sprawą epidemii korona- wirusa, która zaskoczyła nas wszystkich, nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Efektem zagrożenia chorobą stała się domowa kwarantanna ogłoszona przez rząd. Zamknięte szkoły, przedszkola, żłobki, instytucje kultury, zakłady pracy.

czytaj całość

Święta majowe

Maj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. W pierwszych trzech dniach maja obchodzone są w Polsce trzy ważne święta. 1 maja zapisał się jako Międzynarodowe Święto Pracy obchodzone nie tylko w Polsce, ale i na świecie

czytaj całość

I miejsce w Konkursie Recytatorskim

10 marca 2020 r. w Zespole Edukacyjno-Przedszkolnym Szkoły z pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski zatytułowany ,,O kobietach i dla kobiet". Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele publicznych i niepublicznych placówek przedszkolnych.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4] ...[83]Optymalizacja dla Mozilla Firefox 2.0 - 1024 x 768                 Projekt: _DM_