Szkoła wspólpracy

luty 2018
NPWtŚrCzPtS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Panel administracyjny
Logowanie

Login:
Hasło:
Odwiedziny
Ogółem: 123517
Dzisiaj: 37
On-line: 2


AKTUALNOŚCI


Strony: [1][2][3][4] ...[51]

Kolędowania czas

Wiele się działo w naszym przedszkolu w ostatnich dniach grudnia. A wszystko za sprawą najpiękniejszych w całym roku świąt- Bożego Narodzenia. Żadne inne święta nie niosą ze sobą tak cudownej i magicznej atmosfery rodzinnego ciepła, miłości oraz nadziei.

czytaj całość

Wizyta w radiu Ostrowiec

W ramach konkursu organizowanego przez radio Ostrowiec ,,Doping na medal" przedstawiciele dzieci z grupy VI wraz z panią J.Żak oraz M.Mazur gościły w murach ostrowieckiego radia. Dzieci w bezpośredniej relacji na żywo mogły zaprezentować swoje hasła, którymi dopingują zawodniczki siatkówki naszego rodzimego klubu KSZO.

czytaj całość

Gala projektu gminnego ,,EKO-OSTROWIEC"

W kinie Etiuda odbyła się uroczysta ekologiczna gala podsumowująca kampanię ,,Program promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach podstawowych i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski" edycja XVI ,,EKO-OSTROWIEC".

czytaj całość

Mobilne planetarium

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium ,,Mój kosmos". Dzięki pokazom, dzieci dowiedziały się i zobaczyły jak powstaje wszechświat, galaktyki, Układ Słoneczny.

czytaj całość

Skarpeta dla Świętego Mikołaja

Miejskie Centrum Kultury, podobnie jak w ubiegłym roku było organizatorem konkursu dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, związanym ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

czytaj całość

Mikołajkowe Konfrontacje Sportowe

Konkurs rzutów karnych, gry i zabawy sprawnościowe, mecze z udziałem piłkarzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tak wyglądały wspaniale zorganizowane Mikołajkowe Konfrontacje Sportowe, które odbyły się pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4] ...[51]Optymalizacja dla Mozilla Firefox 2.0 - 1024 x 768                 Projekt: _DM_