sierpień 2019

Strony: [1][2][3][4] ...[70]

Wesołych wakacji

Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały zwiedzaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni.

,,Gorączka złota" podsumawanie akcji PCK

W naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie akcji ,,Gorączka złota". Polegała ona na zbiórce pieniędzy o nominałach: 1,2 oraz 5 groszy. Akcja ta poza pozyskiwaniem środków na kolonie, działalność świetlic PCK i pomoc rzeczową podejmuje ideę wolontariatu - niesienie bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

Podsumowanie akcji zbierania makulatury

Zbiórka surowców wtórnych to jedno z ważniejszych działań ekologicznych prowadzonych na terenie naszego przedszkola. Dzieci ze wszystkich oddziałów starają się w nim uczestniczyć.

Międzyprzedszkolny Przegląd Teatrzyków w Osiedlowym Domu Kultury

Miejska Biblioteka Publiczna była organizatorem i pomysłodawcą przeglądu twórczości teatralnej ostrowieckich przedszkoli.

Żegnaj przedszkole kochane

,,Lata dzieciństwa szybko przeminą, cieszmy się wspólnie tą chwilą. Niech czas spędzony razem, stanie się cudnym obrazem." Niezwykle podniosły i uroczysty charakter miała uroczystość pożegnania trzech najstarszych grup w naszym przedszkolu. Ceremonia zakończenia roku miała miejsce w Osiedlowym Domu Społecznym ,,Malwa", a na widowni zasiedli szczególni goście - rodziny naszych wychowanków.

Debata Ekologiczna

Ostrowiecki Urząd Miasta stał się miejscem poważnej debaty ekologicznej, której uczestnikami byli najmłodsi obywatele miasta, czyli przedszkolaki. Do udziału w debacie, która przebiegała pod hasłem: ,,Klimat dla Ziemi - segregacja odpadów komunalnych i jej wpływ na niską emisję i zdrowie mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego", dzieci zaprosiły grupę ekspertów, której przewodniczył pan Jarosław Górczyński- prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego.

Strony: [1][2][3][4] ...[70]