sierpień 2018

Strony: [1][2][3][4] ...[57]

Wesołych wakacji

Wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych i roześmianych wakacji.

Uroczyste pożegnanie najstarszych przedszkolaków

W czwartkowe popołudnie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Wszystkie sześcioletnie dzieci po raz ostatni zaprezentowały się na scenie w przygotowanym programie. Uroczysty polonez rozpoczął tę radosną jak i zarazem smutną uroczystość. Miny dzieci zdradzały ich powagę w każdym działaniu.

Podsumowanie akcji zbierania makulatury

Zbiórka surowców wtórnych to jedno z ważniejszych działań ekologicznych prowadzonych na terenie naszego przedszkola. Dzieci ze wszystkich oddziałów starają się aktywnie w nim uczestniczyć.

,,Gorączka złota" podsumawanie akcji PCK

W siedzibie ostrowieckie PCK odbyło się podsumowanie akcji ,, Gorączka złota". Polegała ona na zbiórce pieniędzy o nominałach: 1,2,5 groszy. Akcja ta poza pozyskiwaniem środków na kolonie, działalność świetlic PCK i pomoc rzeczową promuje ideę wolontariatu- bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

XVI Spartakiada Przedszkolaka

Spartakiada pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego, której organizatorem jest Przedszkole Publiczne nr 11 na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych w naszym mieście.

,,Magiczna lampa Alladyna

Przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, magii, czarów. Taką właśnie okazję miały dzieci podczas wizyty iluzjonisty w przedszkolu. Zabawa w czarowanie bardzo się wszystkim podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności.

Strony: [1][2][3][4] ...[57]