maj 2018

Strony: [1][2][3][4] ...[54]

Cała Polska czyta dzieciom

W środowe przedpołudnie w naszym przedszkolu w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" gościliśmy radne powiatowe panią Agnieszkę Rogalińską i Justynę Ładę oraz reprezentującą Biuro Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego panią Martę Woźniak-Kuzdak.

Prezentacje teatralne "Bawimy się w teatr"

Po raz czwarty w Przedszkolu Publicznym nr 15 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się prezentacje artystyczne dzieci z ostrowieckich przedszkoli pt. "Bawimy się w teatr".

Wielkanocne spotkania

Wielkanoc to święta rodzinne, więc i u nas nie mogło ich zabraknąć. Wspaniałe obrzędy, celebrowanie tradycji to podstawa wszystkich odbywających się w placówce uroczystości z udziałem całej społeczności przedszkola.

Wielkanocny Ryneczek

Już po raz kolejny na ostrowieckim Rynku odbył się kiermasz świąteczny - Wielkanocny Ryneczek organizowany przez Miejskie Centrum Kultury. Pierwszego dnia wystąpiły dzieci z oddziału V oraz VI prezentując piosenki tematycznie związane z wiosną i zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.

Konkurs Piosenki Ekologicznej

W Przedszkolu Publicznym nr 12 już po raz VII odbył się Konkurs Piosenki Ekologicznej. Nasze przedszkole prezentował Filip Góźdź z utworem pt. "Piosenka ekologiczna". Filipa do konkursu przygotowywała pani J. Żak.

Powitanie wiosny

Cała społeczność przedszkola z radością i uśmiechem powitała pierwszy dzień wiosny. Ponadto, był to dzień wyjątkowy, gdyż było do jednocześnie spotkanie integracyjne dla naszych przyszłych przedszkolaków.

Strony: [1][2][3][4] ...[54]