październik 2017

Strony: [1][2][3][4] ...[48]

Święto Drzewa

Tegoroczna edycja Święta Drzewa miała niezwykły przebieg, obchodzona była pod hasłem Drzewo- Przyjaciel. W naszym przedszkolu temu wydarzeniu towarzyszyło wiele działań o charakterze przyrodniczo-ekologicznym.

Sprzątanie Świata

Jak co roku Przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskiej akcji ekologicznej Sprzątanie Świata.Towarzyszyło jej wiele działań z zakresu ochrony środowiska i dbałości o zasoby Ziemi.

Bal Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka na stałe wpisuje się w kalendarz uroczystości wszystkich przedszkoli. Także u Nas nie mogło zabraknąć imprez poświęconych Dzieciom. A wszystko po to, by wywołać radosny uśmiech na twarzach Naszych Milusińskich.

Zajęcia otwarte

Wzorem lat ubiegłych w naszym przedszkolu organizujemy cykliczne zajęcia otwarte dla rodziców. Odbywają się one we wszystkich grupach wiekowych, a na pierwsze zapraszamy Rodziców już we wrześniu zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

Witajcie w przedszkolu

Czas wakacji minął i od września przedszkole znów tętni życiem i radosnym gwarem. Kochane Dzieci, witając Was w naszych gościnnych progach, życzymy Wam wielu miłych i szczęśliwych chwil w gronie rówieśników oraz mnóstwo wspaniałych sukcesów w atmosferze świetnej i twórczej zabawy.

Wakacje czas zacząć

Kochane dzieci, drodzy Rodzice. Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i nawiązywaniu nowych przyjaźni.

Strony: [1][2][3][4] ...[48]