grudzień 2017

Strony: [1][2][3][4][5] ...[49]

Międzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

W Katolicki Zespole Edukacyjnym odbył się już po raz piąty Międzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Polska żyje w nas". Konkurs miał na celu integrację placówek oświatowych, tworzenie dobrej atmosfery współpracy, wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia.

Bal Wszystkich Świętych

Po raz pierwszy w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Nasi milusińscy musieli się do niego odpowiednio przygotować.

Projekt Eko Ostrowiec

W ramach obszernego projektu mającego na celu podniesienie świadomości proekologicznej wśród przedszkolaków oraz środowiska lokalnego, w naszym przedszkolu miało miejsce wiele ciekawych działań.

Pasowanie na Przedszkolaka

Bardzo uroczystym i zarazem najważniejszym świętem dla dzieci w naszym przedszkolu było Pasowanie na Przedszkolaka. Maluszki stanęły na wysokości zadania, choć do przedszkola uczęszczają dopiero drugi miesiąc.

Święto Drzewa

Tegoroczna edycja Święta Drzewa miała niezwykły przebieg, obchodzona była pod hasłem Drzewo- Przyjaciel. W naszym przedszkolu temu wydarzeniu towarzyszyło wiele działań o charakterze przyrodniczo-ekologicznym.

Sprzątanie Świata

Jak co roku Przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskiej akcji ekologicznej Sprzątanie Świata.Towarzyszyło jej wiele działań z zakresu ochrony środowiska i dbałości o zasoby Ziemi.

Strony: [1][2][3][4][5] ...[49]