Szkoła wspólpracy

październik 2017
NPWtŚrCzPtS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Panel administracyjny
Logowanie

Login:
Hasło:
Odwiedziny
Ogółem: 105772
Dzisiaj: 3
On-line: 12


AKTUALNOŚCI


Strony: [1][2][3][4][5] ...[48]

Czas pożegnań

Dla najstarszych przedszkolaków nadszedł czas pożegnań. Przed nimi nowy etap życia, gdyż po wakacjach zostaną uczniami klasy I. A tymczasem po raz ostatni przedstawiły swoim najbliższym program artystyczny - recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Podczas odbierania pamiątkowych dyplomów nie zabrakło wielu wzruszeń i ciepłych słów.

czytaj całość

Warto pomagać

Zachęcając dzieci do udziału w akcji charytatywnej PCK "Gorączka Złota" nie spodziewaliśmy się, że serduszka naszych przedszkolaków są tak ogromne. Prawie dziesięciokilogramowe wiadro monet sprawiło, że placówka nasza zdobyła II miejsce wśród wszystkich zgłoszonych do udziału w akcji placówek.

czytaj całość

II Ostrowiecki Przedszkolny Festiwal Tańca i Piosenki

Sobotnie popołudnie w parku Miejskim upływało pod hasłem "Tańczące i śpiewające brzdące", a to za sprawą utalentowanych muzycznie i tanecznie przedszkolaków z dziesięciu ostrowieckich przedszkoli. II edycję tej imprezy objął swym patronatem Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, pan Jarosław Górczyński.

czytaj całość

Zajęcia na pływalni "Rawszczyzna"

Co roku o tej porze przedszkolaki zaproszone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji biorą udział w zajęciach na pływalni pod hasłem "Mój pierwszy kontakt z wodą". Wszystkie starszaki pod opieką instruktorów zwiedzały obiekt pływalni oraz wesoło pluskały się w wodzie.

czytaj całość

Sportowe rozgrywki w Przedszkolu nr 11

To już XV edycja Spartakiady Przedszkolaka, na którą corocznie zaprasza gościnne Przedszkole nr 11. Jej celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnych form spędzania czasu wolnego. W sportowych zmaganiach udział wzięła piątka naszych zawodników.

czytaj całość

Debata ekologiczna w Urzędzie Miasta

W debacie udział wzięły ostrowieckie przedszkolaki pod kierunkiem Przewodniczącej Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, pani Ireny Rendudy - Dudek. Pani Anna Kuligowska, dyrektor Przedszkola nr 7 powitała gości, w tym grono ekspertów, czyli przedstawicieli ostrowieckich instytucji.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4][5] ...[48]Optymalizacja dla Mozilla Firefox 2.0 - 1024 x 768                 Projekt: _DM_