Szkoła wspólpracy

październik 2017
NPWtŚrCzPtS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Panel administracyjny
Logowanie

Login:
Hasło:
Odwiedziny
Ogółem: 105771
Dzisiaj: 3
On-line: 11


AKTUALNOŚCI


Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[48]

Cała Polska Czyta Dzieciom

Tym razem w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Cała Polska Czyta dzieciom" piękne i ciekawe wiersze czytała dzieciom pani Anna Niedbała - sekretarz Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Spotkanie przebiegało w ciepłej i serdecznej atmosferze, a wzięli w nim udział pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej na czele z panem dyrektorem, Pawłem Górniakiem.

czytaj całość

Maraton recyklingu

Podczas apelu ekologicznego nastąpiło rozstrzygnięcie całorocznego maratonu recyklingu. Apel poprzedził krótki program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Na szczęśliwców, czyli największych tegorocznych zbieraczy surowców wtórnych czekały okolicznościowe dyplomy oraz ciekawe upominki.

czytaj całość

Dzień Dziecka

Wiele niespodzianek czekało na dzieci w dniu ich święta: zabawy z rodzicami w ogrodzie, przedstawienie teatralne przygotowane przez słuchaczy UTW, udział w Dziecięcej Sesji Rady Miasta no i oczywiście mnóstwo słodyczy tak słodkich, jak uśmiech na szczęśliwej buzi dziecka.

czytaj całość

Brzechwa zaprasza

W kolejnej edycji przeglądu artystycznego "Z Brzechwą i humorem" organizatorzy, czyli Przedszkole Publiczne nr 19 wraz ze swym patronem zaprosiło wszystkie ostrowieckie przedszkola do śpiewania szant pod hasłem "Brzechwa zaprasza na szanty". Występ odbywał się w ODS MALWA.

czytaj całość

Zdrowo, bo na sportowo

Wspaniale rozpoczął się Europejski Tydzień Sportu. Już w sobotę liczna grupa dzieci razem z rodzicami uczestniczyła na Gutwinie w biegowej imprezie, jaką jest Bieg Wiosny, którego organizatorem jest ostrowiecki MOSiR. Od poniedziałku przez cały tydzień sport towarzyszyć będzie dzieciom w codziennych zabawach i zajęciach.

czytaj całość

Święto Mamy i Taty

Szacunek i miłość do najbliższych dziecku osób można okazywać w różny sposób. Najwdzięczniej czynią to przedszkolaki. Tańcem, śpiewem i wzruszającą recytacją dają Rodzicom dowód swej miłości i przywiązania.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[48]Optymalizacja dla Mozilla Firefox 2.0 - 1024 x 768                 Projekt: _DM_