październik 2017

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[48]

Cała Polska Czyta Dzieciom

Tym razem w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Cała Polska Czyta dzieciom" piękne i ciekawe wiersze czytała dzieciom pani Anna Niedbała - sekretarz Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Spotkanie przebiegało w ciepłej i serdecznej atmosferze, a wzięli w nim udział pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej na czele z panem dyrektorem, Pawłem Górniakiem.

Maraton recyklingu

Podczas apelu ekologicznego nastąpiło rozstrzygnięcie całorocznego maratonu recyklingu. Apel poprzedził krótki program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Na szczęśliwców, czyli największych tegorocznych zbieraczy surowców wtórnych czekały okolicznościowe dyplomy oraz ciekawe upominki.

Dzień Dziecka

Wiele niespodzianek czekało na dzieci w dniu ich święta: zabawy z rodzicami w ogrodzie, przedstawienie teatralne przygotowane przez słuchaczy UTW, udział w Dziecięcej Sesji Rady Miasta no i oczywiście mnóstwo słodyczy tak słodkich, jak uśmiech na szczęśliwej buzi dziecka.

Brzechwa zaprasza

W kolejnej edycji przeglądu artystycznego "Z Brzechwą i humorem" organizatorzy, czyli Przedszkole Publiczne nr 19 wraz ze swym patronem zaprosiło wszystkie ostrowieckie przedszkola do śpiewania szant pod hasłem "Brzechwa zaprasza na szanty". Występ odbywał się w ODS MALWA.

Zdrowo, bo na sportowo

Wspaniale rozpoczął się Europejski Tydzień Sportu. Już w sobotę liczna grupa dzieci razem z rodzicami uczestniczyła na Gutwinie w biegowej imprezie, jaką jest Bieg Wiosny, którego organizatorem jest ostrowiecki MOSiR. Od poniedziałku przez cały tydzień sport towarzyszyć będzie dzieciom w codziennych zabawach i zajęciach.

Święto Mamy i Taty

Szacunek i miłość do najbliższych dziecku osób można okazywać w różny sposób. Najwdzięczniej czynią to przedszkolaki. Tańcem, śpiewem i wzruszającą recytacją dają Rodzicom dowód swej miłości i przywiązania.

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[48]