grudzień 2017

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[49]

Bal Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka na stałe wpisuje się w kalendarz uroczystości wszystkich przedszkoli. Także u Nas nie mogło zabraknąć imprez poświęconych Dzieciom. A wszystko po to, by wywołać radosny uśmiech na twarzach Naszych Milusińskich.

Zajęcia otwarte

Wzorem lat ubiegłych w naszym przedszkolu organizujemy cykliczne zajęcia otwarte dla rodziców. Odbywają się one we wszystkich grupach wiekowych, a na pierwsze zapraszamy Rodziców już we wrześniu zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

Witajcie w przedszkolu

Czas wakacji minął i od września przedszkole znów tętni życiem i radosnym gwarem. Kochane Dzieci, witając Was w naszych gościnnych progach, życzymy Wam wielu miłych i szczęśliwych chwil w gronie rówieśników oraz mnóstwo wspaniałych sukcesów w atmosferze świetnej i twórczej zabawy.

Wakacje czas zacząć

Kochane dzieci, drodzy Rodzice. Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i nawiązywaniu nowych przyjaźni.

Czas pożegnań

Dla najstarszych przedszkolaków nadszedł czas pożegnań. Przed nimi nowy etap życia, gdyż po wakacjach zostaną uczniami klasy I. A tymczasem po raz ostatni przedstawiły swoim najbliższym program artystyczny - recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Podczas odbierania pamiątkowych dyplomów nie zabrakło wielu wzruszeń i ciepłych słów.

Warto pomagać

Zachęcając dzieci do udziału w akcji charytatywnej PCK "Gorączka Złota" nie spodziewaliśmy się, że serduszka naszych przedszkolaków są tak ogromne. Prawie dziesięciokilogramowe wiadro monet sprawiło, że placówka nasza zdobyła II miejsce wśród wszystkich zgłoszonych do udziału w akcji placówek.

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[49]