październik 2017

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[48]

Dziecięce Marzenia

W III edycji Festiwalu Piosenki nasze zdolne dziewczynki wyśpiewały III miejsce. Swój repertuar zaprezentowały z pełną swobodą, ale i z dużą dozą wdzięku. Rosną nam młode talenty, więc życzymy im na przyszłość jeszcze wielu scenicznych sukcesów.

Puchar Recyklingu należy do nas!

W trakcie ekologicznego happeningu pod hasłem "Ostrowiec Świętokrzyski - Miasto z klimatem" z rąk Prezydenta Miasta, pana Jarosława Górczyńskiego otrzymaliśmy wspaniałą nagrodę - Puchar Recyklingu. Nagroda to efekt ogromnego zaangażowania naszej placówki w zbiórkę makulatury w ramach konkursu "Program promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski".

Eko - wszechświat w Przedszkolu Publicznym nr 16

Tym razem gospodarze z wielkim rozmachem przygotowali dla przedszkolaków ciekawe warsztaty pod hasłem "Przedszkolny recykling - czyli jak zrobić coś z niczego". Cząstką "eko - wszechświatu" były trzy przedstawicielki naszego przedszkola: Nikola, Lena i Maja. Twórcze dziewczynki wykonały fantazyjne postaci z materiałów odpadowych.

Święto strażaków

Wycieczką do remizy strażackiej uczciły Dzień Strażaka dzieci z oddziału I, II i III. Przedszkolaki z bliska mogły zobaczyć wyposażenie remizy, zajrzeć do wozu strażackiego i oczywiście przymierzyć strażacki kask.

"Dzieciaki z klasą"

Pod takim hasłem odbyły się w naszym przedszkolu kolejne już Międzyprzedszkolne Mistrzostwa Matematyczno - Czytelnicze, które swym patronatem objął Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, pan Jarosław Górczyński. W szranki konkursu stanęły dzieciaki ze wszystkich publicznych przedszkoli oraz Przedszkola Niepublicznego nr 1 im. Sióstr Rodziny Maryi.

Razem z seniorami

Starszaki z oddziału VI udowodniły, że międzypokoleniowe spotkania są bardzo miłe i twórcze, a wspólna praca i zabawa to nieocenione doświadczenie. I to dla obu stron. Dzieci razem z seniorami z Domu Pomocy Społecznej na osiedlu Słoneczne wykonywały niezwykle ciekawe prace plastyczne. Wystarczyły bibułkowe kuleczki i klej, by powstały śliczne obrazki barwnych postaci.

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[48]