grudzień 2017

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[49]

II Ostrowiecki Przedszkolny Festiwal Tańca i Piosenki

Sobotnie popołudnie w parku Miejskim upływało pod hasłem "Tańczące i śpiewające brzdące", a to za sprawą utalentowanych muzycznie i tanecznie przedszkolaków z dziesięciu ostrowieckich przedszkoli. II edycję tej imprezy objął swym patronatem Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, pan Jarosław Górczyński.

Zajęcia na pływalni "Rawszczyzna"

Co roku o tej porze przedszkolaki zaproszone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji biorą udział w zajęciach na pływalni pod hasłem "Mój pierwszy kontakt z wodą". Wszystkie starszaki pod opieką instruktorów zwiedzały obiekt pływalni oraz wesoło pluskały się w wodzie.

Sportowe rozgrywki w Przedszkolu nr 11

To już XV edycja Spartakiady Przedszkolaka, na którą corocznie zaprasza gościnne Przedszkole nr 11. Jej celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnych form spędzania czasu wolnego. W sportowych zmaganiach udział wzięła piątka naszych zawodników.

Debata ekologiczna w Urzędzie Miasta

W debacie udział wzięły ostrowieckie przedszkolaki pod kierunkiem Przewodniczącej Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, pani Ireny Rendudy - Dudek. Pani Anna Kuligowska, dyrektor Przedszkola nr 7 powitała gości, w tym grono ekspertów, czyli przedstawicieli ostrowieckich instytucji.

Cała Polska Czyta Dzieciom

Tym razem w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Cała Polska Czyta dzieciom" piękne i ciekawe wiersze czytała dzieciom pani Anna Niedbała - sekretarz Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Spotkanie przebiegało w ciepłej i serdecznej atmosferze, a wzięli w nim udział pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej na czele z panem dyrektorem, Pawłem Górniakiem.

Maraton recyklingu

Podczas apelu ekologicznego nastąpiło rozstrzygnięcie całorocznego maratonu recyklingu. Apel poprzedził krótki program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Na szczęśliwców, czyli największych tegorocznych zbieraczy surowców wtórnych czekały okolicznościowe dyplomy oraz ciekawe upominki.

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[49]